FAQ

Potrzebne są materiały tekstowe oraz zdjęcia. Jeśli posiadasz spersonalizowane materiały graficzne, również będą potrzebne aby strona wpasowała się w prezentację Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a wyślemy Ci mailowo formularz z pytaniami dotyczącymi preferencji co do strony internetowej. Pomoże on przygotować materiały i je odpowiednio usystematyzować.

Płacisz za kompetencje zespołu informatycznego wyspecjalizowanego w projektowaniu i wykonywaniu stron internetowych. Ponadto zlecenie wykonania strony internetowej naszej firmie jest wielokrotnie tańsze niż utrzymanie pracownika dedykowanego do tego zadania.

Różne firmy udostępniają szablony, które Klient może skonfigurować samemu, wg uznania. Jednak wymaga to zaznajomienia się z ich systemem oraz przynajmniej podstawowych umiejętności informatycznych U nas za każdą stroną stoi profesjonalny programista, który oszczędzi Twój czas. Potrzebujesz dokonać zmian - wyślij mail z nowymi materiałami, co zajmie Ci dosłownie chwilę, daj nam kilka godzin na aktualizację i ciesz się z efektów.

Zebraliśmy pozytywny feedback z rozmów z przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach. Najczęściej doceniają indywidualne podejście oraz profesjonalną opiekę programisty. Ważna jest również możliwość wyboru pakietu dostosowanego do potrzeb konkretnej firmy oraz przystępne ceny.

Do funkcjonowania prostej strony www wystarczy wybrać pakiet podstawowy lub brązowy. Natomiast jeśli chcesz umieścić dużą ilości multimediów, często aktualizować informacje, poprowadzić dział “aktualności” lub “promocje”, lepiej zdecydować się na srebrny lub brązowy.

Wystarczy 1 domena. Rozszerzenie polskie (.pl) lub międzynarodowe (.com/.eu) jest do indywidualnego wyboru i zależy od rodzaju działalności prowadzonej przez firmę Klienta. Zespół taaakastrona.pl służy poradą.

Wielkość serwera określa ile elementów (zwłaszcza graficznych i multimedialnych) można umieścić na stronie internetowej. Zespół taaakastrona.pl pomoże dokonać wyboru zgodnie z potrzebami Klienta.

Tak, ale… . Zmiana na pakiet wyższy jest możliwa od kolejnego miesiąca. Weryfikujemy dotychczas uiszczone płatności, kolejne miesiące rozliczamy według wybranego pakietu. Zmiana pakietu na niższy wymaga szczegółowej weryfikacji, ze względu na pojawiające się ograniczenia techniczne.

W ramach abonamentu, nasz Programista nieustannie czuwa nad poprawnością funkcjonowania strony. Ponadto, jeśli zauważysz błędy, natychmiast mailowo opisz problem. Naprawimy :)

Wyższy pakiet wiąże się z większa ilością korzyści możliwych do osiągnięcia. Lepiej wybrać go, jeśli chcesz w dynamiczny sposób kontaktować się z kontrahentami np poprzez “promocje” czy “aktualności”. Dzięki temu Twoja firma może zwiększyć sprzedaż, co uczyni z wybrania wyższego pakietu trafioną inwestycję.